Generální partneři školy

PRAHA MUSIC CENTER

http://www.pmc.cz

* Díky firmě PRAHA MUSIC CENTER (PRAHA) může probíhat výuka na Marshall, Fender, DOD, Jim Dunlop, DigiTech, Kawai a Fostex, Johnson J-Station, Johnson Mirage... Firma PRAHA MUSIC CENTER má zásadní podíl na fungování První české rockové kytarové školy, se kterou spolupracuje od jejího vzniku.

 

* PRAHA MUSIC CENTER má také pro naše studenty jedinečnou nabídku . Všem našim posluchačům nabízí 5% slevu z maloobchodních cen na zboží, které má k dostání ve svých prodejnách na těchto adresách:

 

Praha Music Center - nástroje a příslušenství pro rockovou a folkovou muziku + zvukařina, P.A.
Soukenická 20
112 27 Praha 1
tel.: 226 011 160, 226 011 161
otevřeno: Po - Pá 9 - 17 hod.

 

Praha Music Center - klasické hudební nástroje
Revoluční 14
Praha 1
tel.: 222 311 693, 222 310 173
otevřeno: Po - Pá 9 - 18 hod.

 

Obě tyto prodejny najdete v centru města pár kroků od obchodního domu Kotva a autobusového nádraží Florenc. Nárok na slevu bude ověřen předložením občanského průkazu.

Využijte této jedinečné nabídky!

 

 

GLOBAL-JEWEL SOFT

* Díky firmě GLOBAL-JEWEL SOFT (ÚSTÍ NAD LABEM) mají zejména bluesově orientovaní posluchači jedinečnou možnost improvizovat na vytvořených podkladech. V naší nabídce jsou nejen midi-filey, ale i vytvořené profesionální, k studijním účelům sloužící podklady včetně materiálů na CD-ROM, které První česká rocková kytarová škola dostává z podobně orientovaných zařízení v USA a Spojeném království a jejich následné úpravy, odpovídající potřebám studentů. Díky internetu se studenti dozví i potřebné informace o nových hudebních softwarech...